Teatr Fame

Szczeciński Teatr Muzyczny to grupa młodych artystów: tancerzy, wokalistów, aktorów, którzy od najmłodszych lat związani są z muzyką, tańcem i śpiewem. Powstaliśmy, by kontynuować  naszą pasję i dzielić się nią z naszymi odbiorcami.  Chcemy zarażać ludzi pozytywną energią i uśmiechem.

 

Anna Adamska (Kud)

13479569_1077165472350512_1519078509_n

Tancerka, choreograf. Wykształcenie wyższe, mgr europeistyki i zarządzania funduszami europejskimi. Tancerka od 5 roku życia. Początki przygody z tańcem rozpoczęła od Zespołu Artystycznego Buziaki z Gorzowa Wlkp. 10 lat uczestnictwa przyniosło wiele sukcesów, m.in. Mistrzostwo Polski na festiwalach w Kielcach, Warszawie. Reprezentowała Polskę na Międzynarodowych Festiwalach Tańca w Turcji, Belgradzie. Występy w Danii, Niemczech, Holandii, Rosji, a także w całej Polsce.

 Od 2006 do 2014 r. tancerka – solistka i choreograf w Szczecińskim Teatrze Broadway . Występy z musicalowym programem w teatrach i amfiteatrach na terenie całej Polski. Prowadziła warsztaty taneczne dla dzieci w Dziwnowie w 2009 r. i 2010 r.

Od 2013 roku współpracuje ze szczecińskim Lions Club – nauka tańca i tworzenie choreografii na wydarzenia organizowane przez członkinie Lions Club. Od 2010 roku indywidualna nauka tańca dla par.


Karolina Twardowska

12334074_10206686436552956_1409859909_o

Tancerka, choreograf. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, magister Turystyki i Rekreacji. Od najmłodszych lat związana z ruchem i tańcem. Swoją przygodę zaczęła w wieku 8 lat w ognisku tanecznym przy Szczecińskim Domu Kombatanta.

W czasie studiów prowadziła grupę taneczną reprezentującą między innymi uczelnię podczas imprez okolicznościowych, a także obsługującą imprezy dla klientów indywidualnych. Zrealizowała między innymi „Wieczór arabski” i „Salsa night” w szczecińskim SPA.

Przez ostatnie osiem lat współpracowała ze szczecińskim Teatrem Broadway. Uczestnik i prowadząca wielu warsztatów tanecznych.


Arkadiusz Popowicz

13415530_884177228378668_985152855707216781_o

Tancerz, instruktor fitness. Inżynier mechatroniki. Swoją przygodę z profesjonalnym tańcem zaczął w Szczecińskiej szkole tańca Astra.  Właśnie tam poznał podstawowe elementy tańca towarzyskiego oraz figury tańca latynoamerykańskiego. Po opanowaniu do perfekcji szablonów tańca towarzyskiego postanowił rozwinąć swój wachlarz umiejętności i podjął naukę w Szczecińskiej hiphopowej szkole tanecznej Dance Factory reprezentując szkołę w konkursach i pokazach tanecznych zdobywający przy tym liczne wynagrodzenia i wyróżnienia.

Arkadiusz zdobył także legitymację tytułowanego Instruktora Fitness Aerobiku w Państwowej Akademii Sportu. W okresie studiów inżynierskich podjął pracę w charakterze instruktora fitness i trenera personalnego w Szczecińskim Centrum Sportowym Active.

Przez kilka lat związany  ze Szczecińskim Teatrem Musicalowym Broadway w charakterze tancerza/aktora. Razem z trzydziestoosobowym zespołem wystawiał spektakle w  Polsce i zagranicą.  Dodatkowo spróbował swoich sił w pracy choreografa układając część choreografii do utworów biorących udział w spektaklu.


Anna Sychel

Dyplomowana tancerka baletowa. Absolwentka Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.  Jako uczennica szkoły baletowej występowała m.in. na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu, CK Zamek oraz w koncertach organizowanych przez Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Poznaniu.

Szkoliła się u takich choreografów jak: Wojciech Warszawski, Nadar Rosano, Michał Piróg czy Luciano Di Natale. Uczestniczyła m.in. w 10 Europejskich Spotkaniach Tanecznych w Warszawie,  w 16,17,18 Konferencji tańca współczesnego w Bytomiu  oraz w Międzynarodowych warsztatach tańca Dance Passion w Szczecinie.

W latach 2013-2015 była tancerką w Teatrze Muzycznym Małgorzaty Obłój w Szczecinie wystawiając spektakle na deskach teatrów w Polsce i zagranicą.

W 2014 otrzymała stypendium Burmistrza Polic za wybitne osiągnięcia artystyczne. W latach 2014, 2015 prowadziła warsztaty tańca jazzowego i współczesnego podczas Międzynarodowych Zimowych Prezentacji Tanecznych w Policach. Obecnie współpracuje z Teatrem Fame- Szczecińskim Teatrem Muzycznym a także, pracuje jako instruktorka tańca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach.


Agnieszka Dopierała

Tancerka, choreograf. Mgr Informatyki i ekonometrii, studentka drugiego roku Skandynawistyki US. Praktykę tańca rozpoczęła w latach 1995 – 2005 jako członek Zespołu Artystycznego Buziaki z Gorzowa Wielkopolskiego, z którym uczestniczyła w licznych warsztatach choreograficznych techniki tańca współczesnego, modern-jazz, klasycznego oraz ludowego. Występowała w kraju i zagranicą, m.in. w Kopenhadze, Petersburgu, Ankarze.

W latach 2005-2007 członek zespołu Ready to Freak pod kierownictwem Bartłomieja Kobeszko, gdzie praktykowała taniec hip hop, funk styles. W latach 2009-2013 związana z klubem żużlowym Stal Gorzów jako podprowadzająca.

Była tancerka w Szczecińskim Teatrze Broadway. Ukończyła kurs instruktora fitness PFI basic w Profi Fitness School. Obecnie współpracuje z Teatrem Fame- Szczecińskim Teatrem Rozrywki oraz jako wolontariusz prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci w SP 51 w Szczecinie.


Sara Misiorek

_DSC5549

Tancerka, choreograf, instruktor tańca. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego kierunku Europeistyka.

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała w Państwowym Ognisku Baletowym w wieku 5 lat w 1995r.

Po 7 latach baletu, w 2002 roku trafiła do zespołu tańca współczesnego SZYK w Szczecinie, z którym zdobywała główne nagrody na wielu przeglądach i festiwalach tanecznych w całej Polsce.

W 2006 roku zaczęła przygodę z innym rodzajem tańca w Teatrze Broadway. W dalszej karierze tanecznej, od 2007 roku swoje umiejętności rozwijała jako tancerka Rewii Tanecznej okrzykniętej ‚Najbardziej pożądaną rewią taneczną w Polsce’, z którą występowała zarówno w Polsce jak i za granicą.

Tańczyła u boku takich gwiazd jak: Armin van Buren, ATB, David Guetta, Eric Prydz, Sander Van Doorn, David Tavare czy Fragma.

Obecnie poza Teatrem Fame, łączy taniec z barmaństwem jako Coyotka w szczecińskim Coyote Club od 2011.

 

 


Magdalena Szubska

12236506_10153772705237803_1928714264_o

Tancerka, choreograf. Absolwentka wydziału IKF Szczecin oraz studiów podyplomowych AWF Poznań – Formy taneczno – gimnastyczne i fitness. Związana jest z tańcem od 5 roku życia. Już jako dziecko w przedszkolu uczęszczała na zajęcia taneczne.

Przez wiele lat tańczyła w zespołach tańca współczesnego, nowoczesnego i towarzyskiego. Przez 6 lat zawodowa tancerka Teatru Musicalowego.

Uczestniczyła w licznych warsztatach tanecznych, brała udział w wielu konkursach i festiwalach tanecznych.

Współpracowała w zakresie prowadzenia zajęć nauki tańca oraz opracowywania choreografii w szkołach podstawowych, gimnazjach oraz ze Stowarzyszeniem Lions Club Szczecin Jantar. Oprócz tańca kocha pływać i żeglować.

 

 


 

_AFP1132Rafał Daroszewski

 

Wokalista, kompozytor, gitarzysta, nauczyciel śpiewu i gry na gitarze. Absolwent Katedry Edukacji Artystycznej w Uniwersytecie Szczecińskim i absolwent Podyplomowego Studium Wokalno Aktorskiego w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Był uczestnikiem warsztatów musicalowych w Teatrze Buffo w Warszawie.
Posiada bogate piętnastoletnie doświadczenie sceniczne. Współpracował z wieloma zespołami rockowymi koncertując na terenie całej Polski.

Jest współzałożycielem obecnie koncertującej formacji „Allside”. Przez osiem lat był związany z Teatrem Musicalowym „Broadway”, w którym występował w charakterze wokalisty-aktora.

Rafał posiada również duże doświadczenie w zakresie nagłośnienia koncertów, akustyki i pracy w studiu nagraniowym.

 


 

Patryk Adler-Szwarc

Dyrygent, wokalista, akompaniator, wykładowca akademicki, kompozytor piosenek dla dzieci i młodzieży, nauczyciel emisji głosu.

Swoją przygodę ze sztuką rozpoczął w PSM I st. W klasie fortepianu, następnie kontynuował naukę w SSM II st. Na kierunku wokalno-aktorskim w klasie śpiewu p. Mirosława Kośińskiego. Absolwent Szczecińskiej Akademii Sztuki na wydziale Edukacji Muzycznej specjalność Dyrygentura Chóralna. Jako student brał udział w wielu projektach akademickich, uczestnik licznych warsztatów oraz koncertów.

W latach 2008-2014 związany  z Operą na Zamku w charakterze chórzysty oraz Szczecińskim Teatrem Musicalowym Broadway jak główny aktor-wokalista.

Od 2013 r jako właściciel Agencji Artystycznej Adler zajmuje się organizacją i prowadzeniem zajęć muzycznych dla dzieci i młodzieży, organizacją warsztatów,  eventów, oraz szkoleń dla firm. Pisze teksty oraz komponuje melodie piosenek dla dzieci.

Muzycznie wielbiciel Freddiego Mercurego, Franka Sinatry oraz Elvisa Presleya

Prywatnie wielbiciel życia i dobrego humoru …”Życie jest zbyt poważne, by być poważnym”…

Obecnie prowadzi zajęcia Edukacji Muzycznej oraz Emisji głosu na jednej z Szczecińskich Uczelni Wyższych.


 

Karolina Misiorek

 

Uczennica Zespołu Szkół Muzycznych II stopnia w Szczecinie .

Swoją muzyczną pasję odkryła już w przedszkolu, biorąc udział w licznych konkursach wokalnych.

Następnie rozpoczeła naukę w Szkole Muzycznej I stopnia, rozpoczynając tym samym naukę gry na skrzypcach i fortepianie, a także śpiew w chórze BELCANTO.

Uczestniczyła w islandzko-polskim projekcie muzycznym „Rejkiavik vs. Szczecin”

Kontynuując swoją muzyczną przygodę, wraz z początkiem liceum zaczęła naukę śpiewu klasycznego.

Uczestniczyła w warsztatach wokalnych z prof. Markusem Köhlerem oraz w Berlińskim projekcie Zelle 12.


 

Iwona Wall

_DSC5363

Wokalistka, tancerka, studentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Policealnego Studium Sztuki Wokalnej w Poznaniu.

 Od najmłodszych lat jej pasją jest śpiew i taniec. Przez 11 lat była członkinią Zespołu Piosenki i Tańca „Tirlitonki” w Kołobrzegu, z którym występowała na różnorodnych scenach w kraju i za granicą. Laureatka wielu konkursów wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych zarówno w kategorii taniec zespołowy, jak i śpiew.

 Swoje zainteresowania związane z tańcem i śpiewem rozwija pod okiem wybitnych instruktorów. Od 2014 członkini Towarzystwa Muzycznego Schola Cantorum Posnanensis, a od 2015 studentka szkoły wokalno- aktorskiej, z którymi realizuje wiele projektów muzycznych i edukacyjnych.

 Poza muzyką i tańcem interesuje się również aktywną formą spędzania wolnego czasu, literaturą oraz czerpaniem energii i inspiracji od innych.


Ilona Wojcieszczuk

 

Związana z tańcem od 5 roku życia , zaczynając od zespołu Skrzaty i Plus z którymi jeździła na festiwale.

Potem przeniosła sie do zespołu tańca nowoczesnego Hekate , w której nauczyła sie rownież tańca Flamenco.

Następnie teatr tańca broadway , rewia Rising Stars Revue, Magnifique Dancer .

Obecnie współpracuje z grupą Shake’n Show oraz Teatrem Fame.

 

 

 


 Robert Politewicz

Inżynier zootechniki, licencjat zarządzania. Swoją przygodę ze śpiewem zaczął w wieku 18 lat pod okiem Jolanty Szczepaniak w szczecińskim domu młodzieży.

Następnie współpracował z Chórem „Szczecin Gospel Choir”, którym to latem 2008 r. chór zdobył I nagrodę oraz wyróżnienie za najlepszą aranżację utworu polskiego w XII Międzynarodowym Konkursie Chórów Gospel w Osieku.

Jest również laureatem I miejsca w konkursie chórów gospel, który odbył się w czerwcu 2008r. w ramach III Stargard Gospel Days w Stargardzie Szczecińskim. W tym samym czasie związany był także ze Szczecińskim Teatrem Musicalowym Broadway w charakterze tancerza/wokalisty.

Brał udział w wielu koncertach i konkursach organizowanych między innymi, przez szkołę wokalną „Lidus-Art” w Szczecinie, gdzie w dalszym ciągu rozwija się wokalnie, a także współpracuje z Teatrem Fame.

 


Dorota Wójcik

Wokalistka, tancerka, aktorka, choreograf. Absolwentka Studium Wokalno Tanecznego w Poznaniu oraz Filologii Angielskiej w Szczecinie.

Jako tancerka, trenowała od dziecka. Rozwijała swój talent trenując wiele technik tanecznych takich jak:  gimnastyka artystyczna, taniec towarzyski, nowoczesny oraz broadway jazz.

Przygodę ze śpiewem rozpoczęła w wieku 16 lat, podczas warsztatów wokalnych z Hanną Banaszak. W wyniku tego spotkania, śpiewała gościnnie podczas benefisu artystki w Teatrze Stu w Krakowie. Dało ono również początek nowej pasji scenicznej, nieustannie odtąd obecnej w życiu artystki, jaką jest śpiew właśnie. Pasję tę rozwijała podczas licznych warsztatów wokalnych oraz w poznańskim Studium Wokalno Tanecznym.

Jeszcze w okresie studiów, rozpoczęła profesjonalną współpracę ze Szczecińskimi teatrami jako wokalistka, aktorka i tancerka.

Występowała w Operze na Zamku w spektaklach „West Side Story”, „Musical Show. Melodie Broadway’u” oraz  „RENT”. W Teatrze Polskim w spektaklu „Jak Wam Się Podoba” oraz w Teatrze Kameralnym w spekraklach „Fatum czy Odpowiedzialność” i „Akt Przerywany”. Współpracowała również przez kilka lat ze Szczecińskim Teatrem Musicalowym Broadway.

Scena to jej wielka miłość i drugi dom. Czuje się na niej jak ryba w wodzie i wkłada całe serce oraz mnóstwo pasji każdy spektakl ze swoim udziałem.


 Alicja Kozłowska

Magister wychowania fizycznego, instruktor tańca i gimnastyki.

Na co dzień jako nauczyciel i wychowawca zaraża młode pokolenia pasją do ruchu i muzyki.

Od najmłodszych lat uczestniczyła w zajęciach tańca współczesnego pod patronatem Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. W latach 2004-2014 jako tancerka Studia Tańca „Paa” w Szczecinie zdobyła wiele medali i wyróżnień na mistrzostwach krajowych oraz reprezentowała Polskę na zawodach międzynarodowych min.w Niemczech, Czechach, na Słowacji w stylach tanecznych: Show Dance, Disco Dance i Street Dance Show.

Największymi jej sukcesami są I i III miejsce w duecie Disco Dance na Międzynarodowym Festiwalu Danceweek w Mikołajkach (2006,2008) oraz II Wicemistrzostwo Świata w miniformacji Street Dance Show na Ukrainie (2010).

Swoją wiedzę i doświadczenie sceniczne zdobywała również podczas warsztatów z tańca Jazz, Modern, Hip-Hop i akrobatyki oraz współpracując z różnymi placówkami oświatowo-kulturalnymi w regionie.